100. Yıl Halı Yıkama


Yaşam alanlarımızda kullanmış olduğumuz halılarımız sene içerisinde 100. Yıl halı yıkama işlemi ile birlikte tamamen temizlenmektedir. Halıların düzenli olarak senede en az üç defa temizlenmesi gerekmektedir. Bu şekilde temizlenen halılar kalite olarak kendilerini korurken içerisinde barındırmış olduğumuz mikrop, bakteri ve virüs gibi etmenlerden de ayrılmaktadır.

Halı yıkama işlemi gerekli olduğu kadar dikkat edilmesi gereken bir alandır. Nitekim halı yıkama her firmanın veya kişinin yapacağı bir iş değildir. Tamamen tecrübe gerektirmektedir. Tecrübesiz bir şekilde yapılan işlemler halıyı daima kötü bir şekilde etkileyecektir. İşte bu aşamada firmamız sizlerin beklentilerini daima çözüme kavuşturmaktadır.

Hijyenik Temizleme ve Kaliteli Görünüm

Halılarınızı temizlerken alışılmışın tamamen dışına çıkmaktayız. Her halı kendi içerisinde farklı yıkanma tekniğini barındırmaktadır. Bizlerde firma olarak halılarınızı teslim aldıktan sonra rengine, kumaşına ve modeline göre ayrılmaktadır. Daha sonrasında da alanında uzman elemanlarımız halı yıkama işlemine başlamaktadır. Firmamızda kesinlikle tecrübesiz olan kişi veya kişiler çalışmamaktadır.

Halı yıkama işlemi sırasında teknolojik araçlar kullanmaktayız. Bu araçlar yüzeysel temizlikten kaçınarak derinlemesine temizlik yapmamızı sağlamaktadır. Bununla birlikte halı yıkama 100. Yıl bölgesinde firmamız tarafından tamamen kusursuzluk ilkesi ile yapılmaktadır. Böylece halılarınız kalitesini daima korumaktadır.

Fiyatlandırma ve Farklı Ödeme Yöntemleri

Firma olarak fiyatlandırma alanında da alışılmışın dışında bir hizmet kalitesi sunmaktayız. Genel olarak baktığımız zaman sektör içerisinde bulunan firmalar yüksek fiyatlandırma sistemi ile hizmet etmektedir. Bu durumun yaratmış olduğu etki ile hizmet almayı arzu eden bireyler sürekli olarak bu düşüncesinden caymak zorunda bırakılmaktadır. Fakat fiyatlandırma alanında firmamız doğru fiyatlandırma sistemini kullanmaktadır. Böylece yüksek fiyatlar ile asla karşı karşıya kalmıyorsunuz. Haksız kazançtan ve ticari rekabetten de tamamen uzak durmaktayız.

Ödeme konusunda da farklı bir politika benmiş durumdayız. Nakit ödeme yapabileceğiniz gibi takdir ederseniz kredi kartı ile de ödeme yapabilirsiniz. Hangisini uygun görürseniz bizler ona uyum sağlamaktayız. Sizin içinde 100. Yıl halı yıkama fiyatları önemli bir düşünce ise firma olarak ekonomik alanda ki beklentilerinizi karşılamaktayız. Dilediğiniz ve arzu ettiğiniz her yerden firmamıza ulaşabilirsiniz. Halılarınızı belirtmiş olduğunuz yerden alıyor aynı hassasiyet ile belirtmiş olduğunuz yere teslim ediyoruz.

Tıkla Hemen Ara

Tıkla Hemen Ara