Bilkent Halı Yıkama


Bilkent Halı Yıkama

Halı yıkama sektöründe uzun yıllar boyunca verdiği en güvenli hizmet ile adından sıkça söz ettiren Bilkent halı yıkama firmamız daha yenilikçi çalışmalarla hızla gelişmektedir.

Halı Yıkama Neden Önemlidir?

Ev ya da iş yerlerinde kullanılan halılar çevrede meydana gelen toz ve pisliklerden en çok etkilen eşyaların en başında gelmektedir. Halıların yüzeyinde biriken bu tozlar halıları en derin yerlerine inmektedir. Halıların dip kısımlarına inen bu tozlar zamanla bakterilerin oluşmasına sebep olur ve gün geçtikçe çoğalmaktadır. Bilkent halı yıkama firmamız sizlere en iyi hizmeti vermekten gurur duymaktadır. Bu bakteriler yaşam alanlarımızı zamanla sağlık açısından büyük tehdit altına almaktadır. Sağlıksız yaşam alanları çeşitli hastalıklara neden olur ve sık sık özellikle çocukların hasta olması kaçınılmaz bir hal alır. Bu gibi durumlarda bakterilerin yok olması halıların süpürülüp ya da silinmesi kesin çözüm olmaz. Bu bakterilerden kurtulmak için sadece yıkanması şarttır. Yani kısacası sağlıklı ortamlar için halıları yıkanması çok ama çok önemlidir.

Halı Yıkama İşlemleri Nasıl Olmalıdır?

Halıların yüzeylerinde bulunan toz ve kirler zamanla halıların en derin kısımlarına çökmektedir. Çöken bu kirler süpürmek ya da silmeyle yok olmaz bu nedenle halıların yıkanması gerekmektedir. sizlerin isteği üzere halılarınız adresinizden ücretsiz servisimizle alınır ve fabrikamıza getirilir. Bilkent halı yıkama firmaları olarak her zaman müşterilerimizi güler yüzlü ekibimiz tarafından karşılanmaktadır. Gelen halılar özelliklerine göre işlem uygulanması için ayrılır. Yıkama işlemlerine başlamadan önce tozları alınıp lekeleri tespit edilir. Daha sonra yıkmaya başlamak için son derece hijyenik olan yıkama alanlarına halılar getirilir. Ardından yıkama yapılması için anti bakteriyel bitki özlü özel temizlik ürünleri ile son sistem tam otomatik makinelerde özenle yıkanmaktadır. İşlerin ehli olan deneyimli personelimiz tarafından el değmeden itina ile yıkanan halılar özenle paketlenir ve adrwsinize teslim edilir.

Halı Yıkama Fiyatları

Bilkent halı yıkama fiyatları seçilirken halıların özelliklerine göre ve siz müşterilerimizin kesesine zarar vermeyecek şekilde en uygun olarak belirlenmektedir. Çünkü müşterilerimizin memnun kalması ve en kaliteli hizmeti alması için elimizden geleni yapmaktayız.

Tıkla Hemen Ara

Tıkla Hemen Ara