Çankaya Halı Yıkama 0537 487 53 46


Çankaya Halı Yıkama

Hanımların en büyük sıkıntılarından birisidir halı temizliği. Evde, silerek temizlendiğinde, halı yüzeyindeki tüm toz, tüy diplerine inmiş gibi bir his yaratmaktadır. Halı yıkama özelliği bulunan süpürgeler ile halı temizliği ise sanılandan çok daha fazla zorlar hanımları. Bu durumda yapılacak tek şey vardır: Profesyonel olarak halı temizliği yapan firmalara yönelmek.

 

Firmamız, uzun yıllardır yapmış olduğu çalışmalar sonucu, hanımların büyük derdi halı temizliğinde kolaylıklar sağlamaktadır. Çankaya halı yıkama olarak, kuru temizleme, yerinde koltuk temizleme, perde yıkama ve / veya temizleme şeklinde kategorilere ayırabiliriz.

 

Çalışmalarımız

 

Son teknoloji makineler yardımı yaptığımız tüm çalışmalarda, özel leke çıkarıcı deterjanler kullanıyor ve halı, koltuk, perde, battaniye ve yorgan temizliğinde lekesiz temizlik sağlıyoruz.

 

Anti allerjik deterjanlar bir yandan lekenin temizlenmesini sağlar iken diğer yandan da kullanacak olan kişilerin sağlığını tehdit etmeden ferahlık vermektedir.

 

Özellikle çekyat, koltuk takım, sandalye ve yatak gibi inatçı lekelerin yerleşebileceği mobilyalarda kullandığımız deterjanlar son derece hijyenik sonuçlar üretmektedir.

 

Halı Yıkama

 

Halı yıkamada ilk aşama toz alma işlemidir. El ya da makine halısı fark etmeksizin sanayi tipi otomatik toz alma makineleri ile halı üzerinde ve içindeki toz, toprak gibi yabancı maddeler temizlenir.

 

İkinci aşamada leke kontrolü yapılmaktadır. Eğer leke var ise temizliği yapılır. Bunun için lekenin yapısına ve içeriğine bağlı olarak, özel seçilen bitkisel leke çıkarıcılar ile halıdaki leke tam olarak temiz-lenir. Ancak zaman zaman bitkisel deterjanların çıkaramadığı lekelerde kimyasal ürünler de kullanı-labilir.

 

Üçüncü aşama asıl yıkama işleminin olduğu adımdır. Öncelikle halılar çeşitlerine göre ayrılır: El halısı, makine halısı, antika halılar, ipek halılar v.s… Halının çeşidine göre uygun olan tam otomatik halı yıkama makineleri ile yıkama işlemi gerçekleşir. Bu işlemin ardından durulama ve kurutma aşamaları gelmektedir.

 

Son olarak uygun şekilde temizliğin gerçekleştiğinden emin olabilmek adına kalite kontrolü ve poşetleme işlemi yapılmaktadır. Böylece evden ya da ofisten alınan halılar, yine servis araçlarımız ile sipariş formunda belirlenen adrese, belirlenen tarih ve saatte teslim edilirler.

Tıkla Hemen Ara

Tıkla Hemen Ara