Halı Yıkama Küçükesat


Yaşam alanlarımızda kullanmış olduğumuz halılarımız sene içerisinde mutlaka Küçükesat halı yıkama firması tarafından yıkanması gerekmektedir. Nitekim genel olarak baktığımız zaman halılarımız kullanıma bağlı olarak mikrop ve bakteri üretmektedir. Bu durumda halıların kullanılmaya devam edilmesi ile birlikte ciddi sorunların ortaya çıkmasına neden olmaktadır.

Halılarınızın en uygun teknikler gözetilerek temizlenmesi gerektiğini kesinlikle unutmamalısınız. Halılar basit veya kolay bir şekilde temizlenecek ürünler değildir. Tecrübe ve kalite gerektirmektedir. Aksi takdirde çok sevdiğiniz halılarınız temizleme işlemi sonucunda kalitesiz bir görünüme sahip olabilir. İşte bu aşama da firmamız sizlerin beklentilerini en güvenilir ve en doğru şekilde çözüme kavuşturmaktadır.

Müşteri Memnuniyeti ve Hijyenik Yıkama

Halı yıkama konusunda firma olarak müşterilerimizim memnuniyet duyması için gerekli önlemleri alarak yıkama işlemi yapmaktayız. Bu sayede de halılarınız kendi içerisinde en uygun teknikler kullanılarak yıkanmaktadır. Nitekim halılarınızı teslim aldıktan sonra renklerine, modellerine ve tasarımlarına göre ayırmaktayız. Daha sonrasında da halı yıkama işlemi firmamızda bulunan uzman elemanlar tarafından yapılmaktadır.

Küçükesat halı yıkama işleminde firma olarak kullanmış olduğumuz teknolojik araçlar sayesinde yüzeysel temizlikten kaçınılarak yapılmaktadır. Tamamen derinlemesine temizlik işlemi uygulanmaktadır. Böylece halı içerisinde en ufak bir bakteri veya mikrop kalmamaktadır. Halılarınızı temizlerken kullanmış olduğumuz şampuanlarda kesinlikle kaliteli bir görünüm yaratmaktadır.

Fiyatlandırma ve Ödeme

Halı yıkama konusunda benimsemiş olduğumuz hassasiyetlerimiz fiyatlandırma alanında da devam etmektedir. Nitekim genel olarak baktığımız zaman halı yıkama işlemi diğer firmalar tarafından yüksek fiyatlar ile yapılmaktadır. Bu durumda sizlerin halı yıkama işlemini lüks olarak kabul etmenize neden olmuştur. Fakat alışılmışın dışına çıkarak fiyat konusunda doğru fiyatlandırma sistemini kullanmaktayız. Böylece haksız kazançtan ve ticari rekabetten daima uzak durmaktayız. Bununla birlikte daima makul ve uygun fiyatlar ile hizmet almaktasınız.

Ödeme sistemimize baktığınız zaman kapıda nakit ödeme ile işlem yapmaktayız. Tabiki sizlerin ekonomik alanda ki düşüncelerinizi önemsediğimiz için kredi kartı ile de ödeme yapabilirsiniz. Sizler hangisini tercih ediyorsanız bizler ona uyum sağlıyoruz. Küçükesat halı yıkama fiyatları konusunda kaliteli ve mantıklı bir hizmet almak istiyorsanız firmamızı tercih edebilirsiniz. Dilediğiniz ve arzu ettiğiniz her yerden sizlere hizmet etmekteyiz.

Tıkla Hemen Ara

Tıkla Hemen Ara